10 let vzájemné důvěry a spolupráce. Děkujeme!

Deset let je dlouhá doba. Třeba v životě dítěte to znamená, že už umíte číst, psát a počítat. Strom smrk ztepilý by za tu dobu už dorostl do výšky deseti metrů a zajistil si své místo na slunci. A desetiletá whisky se považuje už za chuťově perfektně vyzrálou, stojící za vyzkoušení. Deset let představuje pěkný kousek života, ve kterém si každý najde a zažije to své. Proč právě desetiletí zmiňujeme, proč o něm píšeme?

Máme pro to vpravdě historický důvod (a promiňte nám tuto nadšenou velkolepou nadsázku). „Naše“ High Energy s.r.o. byla totiž zapsána do obchodního rejstříku právě před 10 lety, konkrétně 30. března 2011. Jméno firmy jsme poměrně dlouho vymýšleli, padalo spoustu námětů a nápadů. Kromě toho, že se věnujeme produktům a řešením v energetice, spojeným s vysokým napětím, jsme nakonec chtěli zejména vyjádřit, že se do našeho nového projektu vrháme s velkou, vysokou energií. A tak se ujal a prosadil právě název High Energy.

Nechceme Vás příliš zdržovat historií této naší první dekády firemního života. Snad jen krátce nám dovolte připomenout, že hned v prvním roce jsme založili také společnost High Energy na Slovensku. Uspěli ve výběrových řízeních u největších energetických firem, prosadili jsme se u elektromontážních firem jako dodavatelé rozvaděčů, transformátorů a betonových trafostanic, to vše vnímáme jako úspěch, který nás zařadil pevně mezi významné dodavatele na trhu. Vážíme se velmi všech našich zakázek a klientů a děkujeme všem za důvěru. Měníme se. Od dodávek výrobků a zařízení jsme se stáváme partnerem v oblasti technologií pro distribuci energie a automatizaci. Jistě také víte, že náš obchodní život je úzce spojen se značkou Ormazabal. Této značce, firmě, lidem patří naše díky za důvěru, díky za to, že nám tento trh svěřili. A jak jste zaregistrovali v hlavičce našeho webu, při příležitosti deseti let činnosti jsme inovovali naše logo a připravil také jeho výroční podobu.

Ale dost slov o High Energy. U příležitosti desátého výročí založení naší firmy, během těch deseti let naší činnosti, totiž nejde pouze o nás. Hlavně Vám při této příležitosti chceme poděkovat za deset let spolupráce, důvěry a partnerství. Ať už jste našimi zákazníky, klienty, partnery, spolupracovníky, dodavateli, obchodními i osobními přáteli. Prostě Vy všichni, koho jsme na té naší desetileté cestě plné energie potkali:

DĚKUJEME VÁM za deset let vzájemné důvěry a spolupráce!

10 LET HIGH ENERGY. Děkujeme!

Deset let uteklo, uplynulo jako voda. Vstupujeme do další dekády. Pokud si půjčíme příměry z úvodu toho článku, tak se jako rostoucí děti chceme dále dobře učit, vzdělávat se, objevovat. Jako strom v lese chceme dále klidně růst a zesílit. A co s tou whisky? Ta je v deseti letech už zralá na ochutnání. Tak si s ní s Vámi symbolicky připíjíme, na Vaše zdraví a na naše dobré vztahy. A až to půjde, tak snad i s každým z Vás osobně. Na zdraví, a děkujeme!

Za tým High Energy, Libor Dvořák

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.